DTP studio

Návrh firemního loga, tiskoviny nebo propagačního materiálu

Naši grafici Vám navrhnou prakticky cokoliv. Jejich zkušenosti jsou mnohaleté a jsou základem ke správnému a smysluplnému navrhování výsledné zakázky. Snaží se prakticky ke každé zakázce přidat něco navíc, aby výsledek byl unikátní.

Návrhy designu řešené na míru

Přání zákazníka je pro nás především základem k tvorbě návrhů. Do jisté míry ale upřednostňujeme vlastní zkušenosti a radíme jak správně a účelně řešit danou zakázku. Prakticky každou zakázku řešíme individuálně.

Předtisková příprava

Správná předtisková příprava materiálů k tisku vždy zaručí kvalitní, bezchybný a správný tisk. Připravíme vám (nebo převedeme) k tisku materiály se 100% zárukou výsledného tisku.

Profesionální řešení

Vzhledem k našim zkušenostem vždy přistupujeme k zákazníkovi pofesionálně a nabízíme služby s nadstandardní péčí. Výsledkem je spoustu spokojených zákazníků podložených referencí a kladným hodnocením provedené práce.

Technika, Programy

Používáme většinu grafických programů, v základě na Adobe (Ilustrator, Photoshop, Indesign...) a Corel Draw. Jsme schopni prakticky z veškerých dodaných podkladů připravit návrh a finální tiskové řešení.

 

Poptávkový formulář

* Tato pole musí být pro správné odeslání formuláře vyplněna.