Fóliová reklama

Materiály

Pracujeme s kvalitními fóliemi značek IP a MACtac. Díky řezacímu plotru s optickým ořezem jsem schopni vyřezat vaše tištěné samolepky do jakéhokoliv tvaru dle požadavků.

Tisk na samolepky

Kvalitní tisk na samolepky. Nabízíme tisk na široký sortiment samolepících materiálů. Samolepící fólie s odstranitelným či permanentním lepidlem. Foliová nebo tekutá laminace pro zvýšení životnosti. Folie určené pro exteriér nebo interier či speciální inovativní materiály.

Řezaná grafika

Na našem ploteru vám vyrobíme samolepky (řezané do folie - nápisy, grafiku do dané barvy dle vzorníku), které nejsou finančně náročné a splní účel reklamy, nápisem nebo logem nalepeným třeba na auto - výhodou je výběr fólií dle stáří polepu - čím víc let tím kvalitnější fólie (čtyřletá, pětiletá, osmiletá fólie, litá... atd). Jednoduchá instalace formou přenašecí fólie.

Polepy vozidel
Jsme schopni polepit jakékoliv vozidlo. Na polepy automobilů používáme samolepící fólie, které lze pro zvýšení jejich životnosti laminovat. Fólie pro polepy aut mohou být matné, lesklé, s odstranitelným či permanentním lepidlem. Není problém celopolep tištěnou nebo jen barevnou fólií pro změnu barvy vozidla.

 

Poptávkový formulář

* Tato pole musí být pro správné odeslání formuláře vyplněna.