PVC bannery / Roll Up

Banner litý 510  g/m2 - 550g g/m2
Nejprodávanější a nejlépe využitý materiál k použití na fasády domů, zábradlí, různých typech venkovních konstrukcí, výstavách, kulturních akcích nebo je lze umístit na plochu u frekventovaného místa.

Na tento typ materiálu se tiskne pouze jednostranně. Velmi důležitým kritériem pro vysokou životnost a garanci je samotné uchycení reklamní plachty. Dobré a stálé vypnutí plachty je nedílnou součástí životnosti reklamních plachet. Vyrábíme bannery ve všech rozměrech.


Uchycení banneru
Svařený zpevněný obvod s kovovými oky standartně po 50cm (větší plachty po 30cm)


Materiály PVC banner

PVC banner Frontlit
PVC litá, měkká, vysoce kvalitní plachtovina s jasným bílým povrchem, gramáž 550 g/m2. Odolnost proti UV záření a odolnost proti tvorbě plísní. Materiál je vhodný pro interiérové a dlouhodobé exteriérové aplikace. Materiál je možno svářet. Životnost 5 let.


PVC banner Mesh
PVC materiál se síťovanou strukturou a vysokou propustností větru, gramáž 350 g/m2. Mesh je oproti klasickému banneru lehčí, cenově ale srovnatelný. Mesh banner je vhodný na místa ve volném prostoru, kde hrozí u normálního banneru potrhání narážejícím větrem. Materiál je možno svářet.


PVC banner Blockout - oboustranný potisk
Vysoce pevný litý PVC banner s černou neprůhlednou střední vrstvou, která zaručuje 100% neprůhlednost. Určen jak pro interiérové tak i exteriérové aplikace a prezentační systémy, kde je zapotřebí neprůhlednosti materiálu.

 

Roll Up 
Lehká, rychle a snadno použitelná roletka s pevnou podpěrnou tyčkou. Precizní zaklapávací lišta a přenosný textilní vak. Pro manipulaci není třeba žádného náčiní ani umění. Stačí jen najít vhodné a rovné místo, poskládat podpěrnou tyč, vysunout a zaháknout grafický panel.

Jednoduchý popis
- celo-hliníkový stojan (roll up) ve stříbrném provedení
- banner s potiskem se ve spodní části přilepí
- v horní části se zacvakne do hliníkové lišty (jednoduchá manipulace)
- pevná hliníková skládací vzpěrná tyč
- otočné stabilizační nohy
- grafický banner je chráněn v hliníkovém pouzdře
- textilní vak pro uskladnění a přenos
- skládací a vzpěrná tyč s plastovým nebo klasickým háčkem
- Velikost viditelné plochy 800x2000mm, 850x2000mm

 

Poptávkový formulář

* Tato pole musí být pro správné odeslání formuláře vyplněna.