Tiskové služby

Velkoformátový tisk
Tiskneme o celkové šíři 1370 mm a 1500mm rozlišením tisku 1440dpi. Používáme solventní inkousty, které zaručují dlouhou životnost a barevnou stálost tisků. Tisknout lze na širokou škálu materiálů od papírů, fólií, bannerů až po umělecká plátna.

Malonákladový tisk
K tisku vizitek, letáků, plakátů a kalendářů do velikosti A3. Výborná kvalita s vysokou rychlostí tisků je ideálním řešení pro vaše tiskoviny. Hlavní výhodou je možnost tisku od několik málo kusů za výbornou cenu.

Ofsetový tisk
Tato technologie se používá při velkém množství výtisků za velmi nízkou cenu. Výhodou ofsetového tisku je použití přímých barev, díky čemuž mají barevné plochy vyšší kvalitu provedení. Značný kvalitativní rozdíl je zejména ve srovnání s digitálním tiskem.
Tiskneme do formátu A2+, vyrobíme vizitky, letáky, prospekty, katalogy, brožury, výroční zprávy, novoročenky, knihy, desky, potisk firemních desek, obálky, samolepky, formuláře, průpisové formuláře, tiskopisy, pohlednice, kalendáře. Pro finální zpracování dále nabízíme výsek, bigování, perforaci, knihařské práce, vazbu V1 a V2, lepení.

Tisk na samolepky
Kvalitní tisk na samolepky. Nabízíme tisk na široký sortiment samolepících materiálů. Samolepící fólie s odstranitelným či permanentním lepidlem. Foliová nebo tekutá laminace pro zvýšení životnosti. Folie určené pro exteriér nebo interier či speciální inovativní materiály.

Tisk na plátno – Foto obrazy
Vyrábíme foto obrazy na míru, tisk na umělecké plátno Canvas, nemusíte z vaší oblíbené fotografie nic ořezávat, rozměr přizpůsobíme podle vašeho přání, bezokrajová technologie. Již žádné předem stanovené formáty!

Tisk billboardů
Pro tisk reklamy na billboardy používáme širokou škálu materiálů, např. BBS papír, samolepící folie, frontlit, síťovina, oboustranný banner, backlite atd. zajišťujících svou kvalitou speciální požadavky na jejich použití např. pevnost, odolnost, minimální hmotnost, oboustranný potisk, zachování vizuální průhlednosti, nebo prostupnost vzduchu apod.

Vizitky
Nabízíme tisk jednostranných i oboustranných vizitek na matný i lesklý křídový papír 300g i 350g/m2 , či speciální papír, včetně vizitek laminovaných. Standardní rozměry vizitek jsou 90x50mm.

 

 

Poptávkový formulář

* Tato pole musí být pro správné odeslání formuláře vyplněna.